06:00
-
|
Φουτζιέντα
Καγκοσίμα
|
|
|
07:00
1219
|
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
|
|
|
07:00
1220
|
Φατζιάνο Οκαϊάμα
Ομίγια
|
|
|
07:00
1221
|
Γκιφού
Φουκουόκα
|
|
|
07:00
1222
|
Μασίντα Ζέλβια
Τόκιο Βέρντι
|
|
|
07:00
1223
|
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
Τοτσίγκι
|
|
|
07:00
1224
|
Καματάρε Σανούκι
Κιότο Σανγκά
|
|
|
07:00
1225
|
Ματσουμότο Γιαμάγκα
Τοκουσίμα Βόρτις
|
|
|
07:00
1226
|
Μοντ. Γιαμαγάτα
Όιτα Τρίνιτα
|
|
|
07:00
1227
|
Ροάσο Κουμαμότο
Εχίμε
|
|
|
07:00
1228
|
Βεντφορέτ Κόφου
Γιοκοχάμα
|
|
|
07:00
1229
|
Ζβάιγκεν Καναζάβα
Μίτο Χόλιχοκ
|
|
|
07:15
-
|
Μανάνγκ Μαρσιάνγκντι
Νιου Ρόουντ Τιμ
|
|
|
08:30
845
|
Μπαντάκ Λαμπούνγκ
Μπόρνεο Σαμαρίντα
|
|
|
09:00
-
|
Μεξικό U21
Ταϊλάνδη U21
|
|
|
10:30
-
|
Νιουκάστλ Τζετς (Γ)
Κανμπέρα Γιουν. (Γ)
|
|
|
10:30
846
|
Μπαρίτο Πούτερα
Μίτρα Κούκαρ
|
|
|
10:30
847
|
Περσικάμπο 1973
Σριβιτζάγια
|
|
|
10:30
848
|
Μένταν
Μαντούρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
10:45
-
|
Νεπάλ Άρμι
Τσιασάλ Γιουθ
|
|
|
10:50
1230
|
Αυστραλία
Νότια Κορέα
|
|
|
11:00
-
|
Ακαντέμικα Κλιντσένι
Αεροστάρ Μπακάου
|
|
|
11:00
-
|
Ριπένσια Τιμισοάρα
Μιοβένι
|
|
|
11:00
-
|
Παντούρι Τάργκου Τζίου
Βιτορούλ Παντούρι
|
|
|
11:00
-
|
Μεταλογκλόμπους
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
|
|
11:00
-
|
Φαρούλ Κονστάντζα
Λουτσεαφάρουλ Οραντέα
|
|
|
11:00
-
|
Μπράιλα
Ντάκο-Γκετίκα Βουκουρεστίου
|
|
|
11:00
-
|
Μπαλοτέστι
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
|
|
11:00
1231
|
Αγγλία U19
Ισλανδία U19
|
|
|
11:30
-
|
Λέφσκι Σόφιας
Μοντάνα
|
|
|
12:00
-
|
Γονγκ Τάι Σιν
Γουίνγκ Γι
|
|
|
12:00
1232
|
Γαλλία U19
Λιθουανία U19
|
|
|
12:00
1233
|
Ισραήλ U19
Λιχτενστάϊν U19
|
|
|
12:30
-
|
Μανίσασπορ
Μποντρουμσπόρ
|
|
|
12:30
-
|
Ντάριτσα Γκεντσλερμπιρλιγκί
Μπαντίρμασπορ
|
|
|
12:30
-
|
Λίπερ
Σίτιζεν
|
|
|
12:30
-
|
Τουζλασπόρτ
Ετιμέσγκουτ
|
|
|
13:00
-
|
Περθ Γκλόρι (Γ)
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
ACS Πόλι Τιμισοάρα
Πετρολούλ Πλοέστι
|
|
|
13:00
-
|
Έλβα
Κουρεσάρε
|
|
|
13:00
-
|
Μάλαβαν Μπάνταρ
Μες Κέρμαν
|
|
|
13:00
-
|
Σούμι
Μέταλιστ 1925
|
|
|
13:00
-
|
Ίντα Βιρούμα Αλάιανς
Κέιλα
|
|
|
13:00
571
|
Βοϊβοντίνα
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
|
|
|
13:30
-
|
Ταϊλάνδη
Ινδονησία
|
|
|
13:30
-
|
Χαβαντάρ
Σαχρντάρι Μαχσάχρ
|
|
|
13:35
-
|
Κίνα U21
Ισλανδία U21
|
|
|
13:45
1235
|
Γκαρπάρνια Κρακοβίας
Βάρτα Πόζναν
|
|
|
13:50
-
|
Άρβαντ
Ναβάντ Ούρμια
|
|
|
14:00
-
|
Ανατολικό Τιμόρ
Φιλιππίνες
|
|
|
14:00
-
|
Ράγιο Βαγιεκάνο (Γ)
Ρεάλ Σοσιεδάδ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Άβανχαρντ Κραματόρσκ
Πρικαρπάτια Ιβάνο
|
|
|
14:00
-
|
Μπρέινταμπλικ
FH Χαφναρφιόρντουρ
|
|
|
14:00
-
|
Τίκβες
Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο
|
|
|
14:00
-
|
Σάσα
Πλακόβιτσα
|
|
|
14:00
-
|
Παρτιζάν Ομπρσάνι
Κόζουβ Γκέβγκελιτζα
|
|
|
14:00
-
|
Ντετόνιτ Τζούνιορ
Βαρντάρ Νεγκοτίνο
|
|
|
14:00
-
|
Μπόρετς Βέλες
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
|
|
14:00
-
|
Ταργκού Σεκιουέσκ
CMS Πασκάνι
|
|
|
14:00
-
|
Σπόρτινγκ Λιέστι
Οτελούλ Γκαλάτι
|
|
|
14:00
-
|
Σομούζ Φαλτιτσένι
Μπουκοβίνα Ρανταούτι
|
|
|
14:00
-
|
Μεταλούλ Μπουζάου
Στίντα Μιροσλάβα
|
|
|
14:00
-
|
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
|
|
14:00
-
|
Τουνάρι
Ολτενίτα
|
|
|
14:00
-
|
Αξιόπολις Σερναβόντα
Αφουμάτι
|
|
|
14:00
-
|
Ουνιρέα Μπάσκοβ
Φλακάρα Χορεζού
|
|
|
14:00
-
|
CSM Ρεσίτα
Σόιμι Λιπόβα
|
|
|
14:00
-
|
Κορβινούλ Ουνεντοάρα
Κρισούλ Τσισινέου
|
|
|
14:00
-
|
Μινόρ Μπαΐα Μάρε
Μιερκουρέα Τσίουκ
|
|
|
14:00
-
|
CS Ιερνούτ
Αριεσούλ 1907 Τούρντα
|
|
|
14:00
-
|
Κομούνα Ρετσέα
Άβαντουλ Ρέγκνιν
|
|
|
14:00
-
|
Ότραντ Ολίμπικ
ΦΚ Ποντγκόριτσα
|
|
|
14:00
-
|
Μπρόντμπι (Γ)
ΒΣΚ Άαρχους (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Βελμπάζντ
Μάρεκ
|
|
|
14:00
-
|
Σεπτέμβρι Σίμιτλι
Γκερμανέα
|
|
|
14:00
-
|
Ομπόρσιθε
Βίχρεν
|
|
|
14:00
-
|
Χεμπάρ Παζάρντζικ
Μινιόρ Πέρνικ
|
|
|
14:00
-
|
Τσάβνταρ Έτροπολ
Πίριν Ράζλογκ
|
|
|
14:00
-
|
Μπότεφ Ιχτίμαν
Μπελάσιτσα Πέτριχ
|
|
|
14:00
-
|
Μπάνσκο
Σπόρτιστ Σβόγκε
|
|
|
14:00
-
|
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
Σλιβνίσκι Γκερόι
|
|
|
14:00
-
|
CSM Φοξάνι 2007
Γκλόρια Μπουζάου
|
|
|
14:00
-
|
Σπόρτινγκ Ροσιόρι
Βολουντάρι Β'
|
|
|
14:00
-
|
Άβριγκ
Όκνα Μούρες
|
|
|
14:00
-
|
Χίτρινο
Σεπτέμβρι Τέρβελ
|
|
|
14:00
-
|
Καλιάκρα
Κουμπράτ
|
|
|
14:00
-
|
Σπαρτάκ Βάρνα
Λοκομοτίβ Ρούσε
|
|
|
14:00
-
|
Τόπολι 2010
Μπότεβ Νοβι Παζάρ
|
|
|
14:00
-
|
AFC Χάρμαν
Ουνιέρα Τασνάντ
|
|
|
14:00
-
|
Οντένσε Q (Γ)
Τθι Θίστιντ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Κόλντινγκ (Γ)
Β93 Κοπεγχάγη (Γ)
|
|
|
14:00
572
|
Σεντ Πόλτεν
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
|
|
|
14:00
647
|
Ελάνα Τορούν
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
|
|
|
14:00
671
|
Ενερτζέτικ Ρόου Ρίμπνικ
Γκριφ Βεϊχερόβο
|
|
|
14:00
678
|
Ραντόμιακ Ράντομ
Ρουχ Χορζόφ
|
|
|
14:00
679
|
Ρεζόβια Ρέζοβ
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
|
|
14:00
682
|
Σιάρκα Τάρνονμπζεγκ
Μπελτσάτοφ
|
|
|
14:00
752
|
Αννόβερο ΙΙ
Χάνσα Λούνεμπουργκ
|
|
|
14:00
852
|
Σούπερ Νόβα
Μέτα Λου
|
|
|
14:00
1236
|
Μποέμιαν
Ιστ Φάιφ
|
|
|
14:00
1237
|
Κομόρες
Μαλάουι
|
|
|
14:00
1239
|
Φλίτγουντ Τάουν
Γουόλσολ
|
|
|
14:00
1240
|
Κφουμ Όσλο
Ασάνε
|
|
|
14:05
-
|
Αλ Σαρκ
Αλ Τούκμπαχ
|
|
|
14:20
-
|
Αλ Χαΐτ
Αράρ
|
|
|
14:30
-
|
Π.Ο. Ορμήδειας
Κούρης Ερήμης
|
|
|
14:30
-
|
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Πέγεια 2014
|
|
|
14:30
-
|
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
ΕΝΥ Διγενής Υψώνα
|
|
|
14:30
-
|
Ντουγκοπόλζε
Σολίν
|
|
|
14:30
-
|
Βαραζντίν
Ράντνικ Σεσβέτ
|
|
|
14:30
-
|
Ζαντάρ
Μεντιμούριε
|
|
|
14:30
-
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ
Σίμπενικ
|
|
|
14:30
-
|
Χάιντουκ Σπλιτ ΙΙ
Λούσκο
|
|
|
14:30
-
|
ΠΟ Ξυλοτύμβου
Χαλκάνορας Ιδαλίου
|
|
|
14:30
-
|
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
Ολυμπίας Λυμπιών
|
|
|
14:30
-
|
Απεα Ακρωτηρίου
Ελπίδα Αστρομερίτη
|
|
|
14:30
-
|
Ακαντέμικ Σβίστοβ
Παβλικένι
|
|
|
14:30
-
|
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
Μπάλερουπ Σκοβλούντε (Γ)
|
|
|
14:30
-
|
Ατλέτικ Κουκλέν
Ζάγκορετς Νόβα
|
|
|
14:30
-
|
Τσερνομόρετς Μπούργκας
Ροζόβα Ντολίνα
|
|
|
14:30
-
|
Ντιμιτροβγκράντ
Μαρίτσα Πλόβντιβ
|
|
|
14:30
-
|
Κάρνομπατ
Χάσκοβο 1957
|
|
|
14:30
-
|
Νεφτοχίμικ
Μινιόρ Ραντνέβο
|
|
|
14:30
-
|
Σόκολο Μάρκοβο
Ασενόβετς 2005
|
|
|
14:30
-
|
Σβίλενγκαρντ 1921
Σάντοβο
|
|
|
14:30
-
|
Κουστοσίγια
Μπιέλο Μπρντο
|
|
|
14:30
-
|
Όσιγιεκ ΙΙ
Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς
|
|
|
14:30
715
|
Σκρα Τσεστοτσόβα
Γκόρνικ Λέτζνα
|
|
|
14:30
730
|
Προστεζόφ
Τρίνετς
|
|
|
14:30
1234
|
Μπρέιντρι
Σόλιχαλ Μουρς
|
|
|
14:30
1242
|
ASV Νέουμαρκτ
Βαχ
|
|
|
14:30
1243
|
Βουλγαρία U19
Γιβραλτάρ U19
|
|
|
14:30
1244
|
Ελλάδα U19
Ρουμανία U19
|
|
|
14:30
1245
|
Σεϋχέλλες
Λιβύη
|
|
|
14:45
-
|
Αλ Ουάσλ
Ντίμπα Αλ Φουζάιραχ
|
|
|
14:50
-
|
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
Αλ Ιτιχάντ Κάλμπα
|
|
|
15:00
-
|
Σταντλάου
Νεουσιέντλ 1919
|
|
|
15:00
-
|
Ουμ Σαλάλ
Αλ Ντουχαΐλ
|
|
|
15:00
-
|
Χανιά
Βόλος ΝΠΣ
|
|
|
15:00
-
|
Δόξα Δράμας
Ηρόδοτος
|
|
|
15:00
573
|
ΗΝΚ Γκόριτσα
Κρούπα
|
|
|
15:00
575
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
Ντιναμό Μπρεστ
|
|
|
15:00
583
|
Ινστιτιούτ
Λίνφιλντ
|
|
|
15:00
753
|
Κολωνία ΙΙ
Κάαν-Μάριενμπορν
|
|
|
15:00
754
|
Ντόρτμουντ Β
Μπονέρ
|
|
|
15:00
755
|
Γκλάντμπαχ ΙΙ
Βατενσάιντ
|
|
|
15:00
758
|
Γκεμπενμπάχ
Αμερθάλ
|
|
|
15:00
759
|
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
TSV 1860 Ρόζενχαιμ
|
|
|
15:00
760
|
Πίπινσριντ
Ισχστάτ
|
|
|
15:00
761
|
Ιλερτίσεν
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
|
|
15:00
762
|
Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ
Λούμπεκ
|
|
|
15:00
763
|
Ροτ Βάις Έσεν
Ροντινγκχάουζεν
|
|
|
15:00
784
|
Μπαερούθ
Σβάινφουρτ
|
|
|
15:00
785
|
Στράελεν
Ομπερχάουζεν
|
|
|
15:00
786
|
Λίπσταντ
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ
|
|
|
15:00
787
|
Σχάλντινγκ-Χένινγκ
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
|
|
|
15:00
788
|
TSV Μπούτσμπαχ
Νυρεμβέργη ΙΙ
|
|
|
15:00
789
|
Χέρκερναθ
Βουπερτάλερ
|
|
|
15:00
791
|
Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ
Μέμινγκεν
|
|
|
15:00
792
|
Βέρντερ Βρέμης Β
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
|
|
|
15:00
853
|
Μπάτε Μπορίσοφ
Γκοροντέγια
|
|
|
15:00
1248
|
Ερλάνγκεν
Μπάγερν Χοφ
|
|
|
15:00
1249
|
Κροατία U19
Λουξεμβούργο U19
|
|
|
15:00
1250
|
Βίλτζινγκ
Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ
|
|
|
15:00
1251
|
Εργοτέλης
ΑΟ Τρίκαλα
|
|
|
15:00
1252
|
Ισμάνινγκ
Ουντερφοχρίνγκ
|
|
|
15:00
1253
|
Έρλανγκεν-Μπρουκ
Μπόσκο Μπάμπεργκ
|
|
|
15:00
1254
|
Γεωργία U19
Αζερμπαϊτζάν U19
|
|
|
15:00
1255
|
Κιρκανσκόρινγκ
Ράιν Λεσχ
|
|
|
15:00
1256
|
Νότια Αφρική
Νιγηρία
|
|
|
15:00
1257
|
Μόναχο 1860 II
Ρέγκενσμπουργκ ΙΙ
|
|
|
15:00
1258
|
TSV 1861 Νόρντλινγκεν
Σβαμούνχνεν
|
|
|
15:00
1259
|
Νταχάου 1865
Τουργκουτσού Μούνχεν
|
|
|
15:00
1260
|
Άμπτσγουιντ
Έλτερσντόρφ
|
|
|
15:00
1261
|
Κοτέρν
Πούλαχ
|
|
|
15:00
1262
|
Χολζκίρχεν
Χάνκοφεν Χάιλινγκ
|
|
|
15:00
1263
|
Ουγκάντα
Πράσινο Ακρωτήριο
|
|
|
15:00
1398
|
Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς
|
|
|
15:15
-
|
Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος Κρεμαστής
|
|
|
15:15
1264
|
Βέλγιο U19
Μάλτα U19
|
|
|
15:30
-
|
Βερόνα (Γ)
Φιορεντίνα (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Παρί (Γ)
Μετς (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Λιλ (Γ)
Μπορντό (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Φλέρι 91 (Γ)
Ντιζόν (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Ταβαγκνάκο (Γ)
Σασσουόλο (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Γιουβέντους (Γ)
Πινκ Μπάρι (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Φλορεντία Σαν Τζιμινιάνο (Γ)
Μίλαν (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Ρόμα (Γ)
Κίεβο Βάλπο (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Σογιό (Γ)
Γκινγκάμπ (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Μονπελιέ (Γ)
Ροντέζ (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Σοζοπόλ
Γκιγκάντ Σεντινένιε
|
|
|
15:30
1265
|
Σιρακούσα Κάλσιο
Μπισκέγλιε
|
|
|
15:30
1266
|
Μονόπολι
Σικούλα Λεόνζιο
|
|
|
15:30
1416
|
Τραπάνι
Βίρτους Φρανκάβιλα
|
|
|
16:00
-
|
Πάρντορφ
Ραπίντ Βιέννης ΙΙ
|
|
|
16:00
-
|
Ντνίπρο-1
Ζίρκα Κιροβόχαρντ
|
|
|
16:00
-
|
ΚΣΚ Χέιστ (Γ)
Λέουβεν (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
USM Μπλίντα
Ελ Εούλμα
|
|
|
16:00
-
|
RC Κουμπά
USM Ανάμπα
|
|
|
16:00
-
|
MC Σάιντα
Ελ Χάρας
|
|
|
16:00
-
|
JSM Σκίκντα
Μάγκρα
|
|
|
16:00
-
|
Αμάλ Μπου Σάαντα
Ασμ Όραν
|
|
|
16:00
-
|
Σάντα Ρίτα
Ρεκρεατίβο Ντα Κάαλα
|
|
|
16:00
-
|
ΠΣΝΙ
Μπαλιναμάλαρντ Γιουν.
|
|
|
16:00
-
|
Νοκμπρέντα
Μπάλικλερ Κόμρεϊντς
|
|
|
16:00
-
|
Χάρλαντ & Γολφ Γουέλντερς
Λόχγκολ
|
|
|
16:00
934
|
Σερβία
Μαυροβούνιο
|
|
|
16:00
1267
|
Ναμίμπια
Γουινέα Μπισάου
|
|
|
16:00
1268
|
Πολωνία U19
Καζακστάν U19
|
|
|
16:00
1269
|
Σκωτία U19
Σαν Μαρίνο U19
|
|
|
16:00
1270
|
Τουρκία U19
Μολδαβία U19
|
|
|
16:30
-
|
Νυρεμβέργη
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
|
|
|
16:30
1271
|
Μπάλα Τάουν
Αμπερίστγουιθ Τάουν
|
|
|
16:30
1272
|
Μπάρι Τάουν
Δε Νιου Σεντς
|
|
|
16:30
1273
|
Λαντούντνο
Καρμάρθεν Τάουν
|
|
|
16:30
1274
|
Λιανέλι Τάουν
Σεφν Ντρούιντς
|
|
|
16:45
511
|
Νουμάνθια ΙΙ
Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα
|
|
|
16:45
519
|
Ρεάλ Αβιλές
Κάουνταλ Ντεπορτίβο
|
|
|
17:00
-
|
Μπρίστολ Σίτι (Γ)
Λίβερπουλ (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Τάμγουορθ
Μπίγκλσγουέιντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Νίντχαμ Μάρκετ
Στράτφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Κόλβιλ Τάουν
Μπάνμπουρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ράσντεν & Ντάιμοντς
Μπεντγουόρθ Γιουν.
|
|
|
17:00
-
|
Σαλισμπέρι Σίτι
Χάρτλεϊ Γουίντνεϊ
|
|
|
17:00
-
|
Μετροπόλιταν Πολίς
Φρόουμ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Φουν. Αλμπαθέτε (Γ)
Μπέτις (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Χασάνια Αγκανίρ
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
|
|
|
17:00
-
|
Ρεάλ Ουνιόν
Μπαρακάλντο
|
|
|
17:00
-
|
Ντέργκβιου
Κάρικ Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
-
|
Γουίμπορν Τάουν
Στέινς Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Λάρνε
Λιμαβάντι Γιουν
|
|
|
17:00
-
|
Βόλιν Λουτσκ
Αγκρομπίζνες Βόλοτσισκ
|
|
|
17:00
522
|
Ζερένα
Σεβίλλη ΙΙΙ
|
|
|
17:00
526
|
Χόβε Εσπ. Ντε Σαν Βιθέντε
Οριχουέλα
|
|
|
17:00
534
|
Μάνσφιλντ
Πορτ Βέιλ
|
|
|
17:00
581
|
Μάριμπορ
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
|
|
|
17:00
584
|
Μπαλιμένα Γιουν.
Κλίφτονβιλ
|
|
|
17:00
585
|
Κολερέιν
Γκλέντοραν
|
|
|
17:00
590
|
Κρουσέιντερς
Γκλέναβον
|
|
|
17:00
591
|
Νιούρι Σίτι
Αρντς
|
|
|
17:00
594
|
Γουορενπόιντ Τάουν
Ντάνγκανον
|
|
|
17:00
608
|
Ερντριόνιανς
Ιστ Φάιφ
|
|
|
17:00
793
|
Γέντελοχ
VFB Όλντενμπουργκ
|
|
|
17:00
854
|
Μπάμπερ Μπριτζ
Νάντγουϊτς Τάουν
|
|
|
17:00
855
|
Μπάξτον
Γουίτον Αλμπιόν
|
|
|
17:00
856
|
Γκέινσμπορο Τρίνιτυ
Γουίτμπι
|
|
|
17:00
857
|
Χάιντ
Χέντνεσφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
858
|
Λάνκαστερ Σίτι
Στάφορντ Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
859
|
Μάτλοκ Τάουν
Στάλιμπριτζ Σέλτικ
|
|
|
17:00
860
|
Νορθ Φέριμπι Γιουνάιτεντ
Φάρσλεϊ Σέλτικ
|
|
|
17:00
861
|
Σκάρμπορο Αθλέτικ
Μαρίν
|
|
|
17:00
862
|
Σάουθ Σιλντς
Μικλεόβερ Σπορτς
|
|
|
17:00
863
|
Γουάρινγκτον Τάουν
Μπάσφορντ Γιουν.
|
|
|
17:00
864
|
Γουόρκινγκτον
Γκράντχαμ Τάουν
|
|
|
17:00
865
|
Άλβετσερτς
Σεν Νέοτς Τάουν
|
|
|
17:00
866
|
Μπάργουελ
Κινγκς Λιν
|
|
|
17:00
867
|
Μπεϊσινγκστόουκ
Μέρτιρ Τάουν
|
|
|
17:00
868
|
Μπίκονσφιλντ Τάουν
Φάρνμπορο
|
|
|
17:00
870
|
Ντόρτσεστερ
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
871
|
Γκοσπόρτ Μπόρο
Τόντον Τάουν
|
|
|
17:00
872
|
Κινγκς Λάνγκλι
Γουέιμουθ
|
|
|
17:00
873
|
Λίστον
Ρασχάλ Ολίμπικ
|
|
|
17:00
876
|
Ρέντιτς
Λόβεστοφτ
|
|
|
17:00
877
|
Ρόιστον Τάουν
Κέτερινγκ
|
|
|
17:00
880
|
Σεν Ιβς Τάουν
Χαλεσόβεν Τάουν
|
|
|
17:00
881
|
Στόουρμπριτζ
Χίτσιν Τάουν
|
|
|
17:00
882
|
Σουίντον Σουπερμαρίν
Χάροου Μπόρο
|
|
|
17:00
884
|
Τίβερτον
Χέντον
|
|
|
17:00
885
|
Γούλτον Κάσουαλς
Πόουλ Τάουν
|
|
|
17:00
1238
|
Έντινμπουργκ Σίτι
Αλόα Αθλέτικ
|
|
|
17:00
1241
|
Μάδεργουελ U21
Ρος Κάουντι
|
|
|
17:00
1275
|
Άκρινγκτον
Μπάρνσλεϊ
|
|
|
17:00
1276
|
Όλτρινχαμ
Γιορκ
|
|
|
17:00
1277
|
Ανάν Αθλέτικ
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
|
|
17:00
1278
|
Αΐν Μ' Λίλα
USM Μπελ Αμπές
|
|
|
17:00
1279
|
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
Μόρτον
|
|
|
17:00
1280
|
Μπάροου
Ίστλιχ
|
|
|
17:00
1281
|
Μπαθ Σίτι
Ίστμπουρν Μπόρο
|
|
|
17:00
1282
|
Μπέργουικ
Άλμπιον Ρόβερς
|
|
|
17:00
1283
|
Μπλάιθ Σπάρτανς
Κέρσον
|
|
|
17:00
1284
|
Μπόραμ Γουντ
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1285
|
Μπόστον Γιουν.
Σάουθπορτ
|
|
|
17:00
1286
|
Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου
Άστον Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1287
|
Μπρέχιν
Αρμπρόουθ
|
|
|
17:00
1288
|
Μπρίστολ Ρόβερς
Σκάνθορπ
|
|
|
17:00
1289
|
Μπέρτον
Κόβεντρι
|
|
|
17:00
1290
|
Μπέρι
Στίβενεϊτζ
|
|
|
17:00
1291
|
Τσέλμσφορντ Σίτι
Τρούρο Σίτι
|
|
|
17:00
1292
|
Τσέστερφιλντ
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
|
|
|
17:00
1293
|
Τσίπενχαμ Τάουν
Γουίλντστόουν
|
|
|
17:00
1294
|
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
Βίγκρι Σουβάλκι
|
|
|
17:00
1295
|
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
Τίσχι 71
|
|
|
17:00
1296
|
Κρου
Τρανμίρ
|
|
|
17:00
1297
|
Ντάγκεναμ & Ρεντ
Φάιλντ
|
|
|
17:00
1298
|
Ντάρλινγκτον
Χέρεφορντ
|
|
|
17:00
1299
|
Ντονκάστερ
Γουίμπλεντον
|
|
|
17:00
1300
|
Ντόλγουιτς Χάμλετ
Όξφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
1301
|
Ιστ Θάροκ Γιουνάιτεντ
Χέμελ Χέμπστεντ
|
|
|
17:00
1302
|
Έλγκιν Σίτι
Κλάιντ
|
|
|
17:00
1303
|
Ισημερινή Γουινέα
Σενεγάλη
|
|
|
17:00
1304
|
Έξετερ
Νορθάμπτον
|
|
|
17:00
1305
|
Φόλκερκ
Πάρτικ Θιστλ
|
|
|
17:00
1306
|
Γιουνάιτεντ Οφ Μάντσεστερ
Τέλφορντ
|
|
|
17:00
1307
|
Φόρεστ Γκριν
Μόρκαμ
|
|
|
17:00
1308
|
Φόρφαρ
Νταμπάρτον
|
|
|
17:00
1309
|
Γκαμπόν
Μάλι
|
|
|
17:00
1310
|
Γκέιτσχεντ
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1311
|
Γκλόουσεστερ
Σεντ Άλμπανς
|
|
|
17:00
1312
|
Γκρίμσμπι Τάουν
Κρόουλι Τάουν
|
|
|
17:00
1313
|
Γκίσλεϊ
Σπενιμόρ Τάουν
|
|
|
17:00
1314
|
Χάλιφαξ
Ντόβερ
|
|
|
17:00
1315
|
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
Ντάρτφορντ
|
|
|
17:00
1316
|
Χάνγκερφορντ Τάουν
Μπιλερικάι
|
|
|
17:00
1317
|
Κιντερμίνστερ
Τσόρλι
|
|
|
17:00
1318
|
Λέμινγκτον
Τσέστερ
|
|
|
17:00
1319
|
Λέιτον Όριεντ
Μπρόμλεϊ
|
|
|
17:00
1320
|
Λούτον
Πλίμουθ
|
|
|
17:00
1321
|
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
Χάρογκεϊτ Τάουν
|
|
|
17:00
1322
|
Μεϊντστόουν
Ρέξαμ
|
|
|
17:00
1323
|
Μάλαγα
Ταραγόνα
|
|
|
17:00
1324
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
Μάκλσφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
1325
|
Μοντρόουζ
Στρανράερ
|
|
|
17:00
1326
|
Νιούπορτ Κάουντι
Κόλτσεστερ
|
|
|
17:00
1327
|
Νοτς Κάουντι
Τσέλτεναμ
|
|
|
17:00
1328
|
Στομίλ Ολστζίν
Μπιτόβια Μπίτοφ
|
|
|
17:00
1329
|
Όλνταμ
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1330
|
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
Τζίλιγχαμ
|
|
|
17:00
1331
|
Πιτέρμπορο
Μπράντφορντ
|
|
|
17:00
1332
|
Κουίν Οφ Σάουθ
Ινβερνές
|
|
|
17:00
1333
|
Ρος Κάουντι
Ντανφέρμλιν
|
|
|
17:00
1334
|
Σάλφορντ Σίτι
Όλντερσοτ Τάουν
|
|
|
17:00
1335
|
Σριούσμπερι
Ρότσντεϊλ
|
|
|
17:00
1336
|
Σλάου Τάουν
Γουόκινγκ
|
|
|
17:00
1337
|
Σάουθεντ
Μπλάκπουλ
|
|
|
17:00
1338
|
Στενχάουσμιουρ
Ρέιθ Ρόβερς
|
|
|
17:00
1339
|
Στόκπορτ
Μπράκλι Τάουν
|
|
|
17:00
1340
|
Σάντερλαντ
Γουίκομ
|
|
|
17:00
1341
|
Σουηδία U19
Ουαλία U19
|
|
|
17:00
1342
|
Σουίντον Τάουν
Καρλάιλ
|
|
|
17:00
1343
|
Τορκί
Κονκόρντ Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
1344
|
Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
|
|
|
17:00
1345
|
Γιόβιλ Τάουν
Λίνκολν Σίτι
|
|
|
17:00
1353
|
Χέρντσερτς
Γουόρθινγκ
|
|
|
17:00
1371
|
Άλφρετον Τάουν
Νάνιτον
|
|
|
17:00
1535
|
Μπίσοπς Στόρτφορντ
Γουάιτχοκ
|
|
|
17:00
1536
|
Μπογνόρ Ρέγκις
Γουινγκέιτ & Φίντσλι
|
|
|
17:00
1537
|
Μπέργκες Χιλ Τάουν
Μέρσθαμ
|
|
|
17:00
1538
|
Καρσάλτον Αθλέτικ
Κορίνθιαν Κάζουαλς
|
|
|
17:00
1539
|
Ντόρκινγκ Γουόντερερς
Μπραϊτλίνγκσι Ρίτζεντ
|
|
|
17:00
1540
|
Φόλκεστοουν Ινβίκτα
Πότερς Μπαρ Τάουν
|
|
|
17:00
1541
|
Χάρλοου Τάουν
Τόνμπριτζ Έιντζελς
|
|
|
17:00
1542
|
Κινγκστόνιαν
Μαργκέιτ
|
|
|
17:00
1543
|
Λέδερχεντ
Ένφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
1544
|
Λούις
Χάρινγκεϊ Μπόρο
|
|
|
17:10
-
|
Αλ Γκαράφα
Αλ Καραϊτιάτ
|
|
|
17:10
-
|
Αλ Αράμπι Ντόχα
Κατάρ ΣΚ
|
|
|
17:30
-
|
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
Μπάνι Γιας
|
|
|
17:30
547
|
Παναντέρια Πουλίντο
Τενίσκα
|
|
|
17:30
554
|
Τσαντρέα
AD Σαν Χουάν
|
|
|
17:30
595
|
Αμορεμπιέτα
Αρένας Κλαμπ
|
|
|
17:30
1347
|
Κατανζάρο
Ριέτι
|
|
|
18:00
-
|
Μπίσκρα
Τλέμτσεν
|
|
|
18:00
-
|
Άσο Σχλεφ
ΡΣ Ρελιζάνε
|
|
|
18:00
560
|
Ασέρο
Λα Νούνθια
|
|
|
18:00
596
|
Μπαρτσελόνα Β
Κορνεγιά
|
|
|
18:00
597
|
Λιόα
Μιράντες
|
|
|
18:00
717
|
Πογκόν Σιέντλτσε
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
|
|
18:00
888
|
Εχέα
Γέιδα
|
|
|
18:00
1348
|
Τσεχία U19
Βόρεια Μακεδονία U19
|
|
|
18:00
1349
|
Τούμπιζε
Ρόζελαρ
|
|
|
18:00
1350
|
Ζαστρζέμπιε
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
|
|
18:30
563
|
Κλαμπ Ντεπ. Μανακόρ
Μαγιόρκα
|
|
|
18:30
1351
|
Γκάμπια
Μπενίν
|
|
|
19:00
-
|
Ρούνα
Ορένσε
|
|
|
19:00
539
|
ΜΟ Μπετζάια
MC Αλγέρι
|
|
|
19:00
565
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο
Νοβέλντα
|
|
|
19:00
566
|
Άσκο
Σαν Κριστομπάλ
|
|
|
19:00
567
|
Σαντφελιουένκ
Ευρόπα
|
|
|
19:00
700
|
Ιορδανία
Ινδία
|
|
|
19:00
892
|
Αντρεζιέ Μπουθεόν
Λουάν Κισό
|
|
|
19:00
936
|
Αζερμπαϊτζάν
Νησιά Φερόε
|
|
|
19:00
939
|
Μάλτα
Κόσοβο
|
|
|
19:00
940
|
Τουρκία
Σουηδία
|
|
|
19:00
1352
|
Ρέους Ντεπορτιού
Εξτρεμαδούρα
|
|
|
19:00
1354
|
Οσασούνα
Τενερίφη
|
|
|
19:15
1355
|
Κέρναρφον Τάουν
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
|
|
19:30
598
|
Γέρνικα
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
|
|
|
19:30
1356
|
Τοπ Ος
Άλμερε Σίτι
|
|
|
19:30
1357
|
Αϊντχόφεν B'
Άλκμααρ Β'
|
|
|
19:30
1358
|
Γιούβε Στάμπια
Κατάνια
|
|
|
19:30
1359
|
Βιτερμπέσε
Κασερτάνα 1908
|
|
|
19:30
1369
|
Ρέντε
Βιμπονέσε
|
|
|
20:00
896
|
Μαρσκ
Μπουλόν
|
|
|
20:10
728
|
Βίτζεφ Λοτζ
Ροζβόι Κατόβιτσε
|
|
|
20:45
1360
|
Ντόρντρεχτ
ΦΚ Αϊντχόφεν
|
|
|
20:45
1361
|
Χέλμοντ Σπορ
Βάαλβαϊκ
|
|
|
21:00
-
|
Ιζτάπα
Σελαχού
|
|
|
21:00
899
|
Μπαστιά
Λε Μαν
|
|
|
21:00
1362
|
Μπραζίλ Πελότας
Γκουαρανί
|
|
|
21:00
1363
|
CS Αλαγκοάνο
Αβάι
|
|
|
21:00
1364
|
Σαμπάιο Κορέα
Μπόα Εσπόρτε
|
|
|
21:00
1365
|
Σερβία U19
Βόρεια Ιρλανδία U19
|
|
|
21:30
-
|
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
Μάρισκαλ Σούκρε
|
|
|
21:30
-
|
Γκάτι Ριμπέιρο
Ιντάστριαλ Άβαιλς
|
|
|
21:30
-
|
Όλγουεϊς Ρέντι
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
|
|
21:30
1366
|
Παγκανέζε
Κάβεσε
|
|
|
21:30
1367
|
Ποτέντζα
Ματέρα
|
|
|
21:30
1368
|
Ρεάλ Σαραγόσα
Μαγιόρκα
|
|
|
21:30
1370
|
Μαλίν
Λόμελ
|
|
|
21:45
941
|
Αλβανία
Σκωτία
|
|
|
21:45
944
|
Ιταλία
Πορτογαλία
|
|
|
21:45
945
|
Ρουμανία
Λιθουανία
|
|
|
21:45
1372
|
Καμπούρ
Φόλενταμ
|
|
|
21:45
1373
|
Οβιέδο
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
|
22:00
-
|
Φουέρτζα Αμαρίγια
Ολμέντο
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Σάντο Ντομίνγκο
Κλαν Γιούβενιλ
|
|
|
22:00
-
|
CDS Σάντα Ρίτα
Μάντα
|
|
|
22:00
803
|
Ρόγιαλ Παρί
Κλάμπ Ντεστρόγιερς
|
|
|
22:00
806
|
Φλάντρια
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
|
|
|
22:00
807
|
Ντεπορτίβο Ριέστρα
Αλμιράντε Μπράουν
|
|
|
22:00
808
|
Φέρο Καρίλ
Σέντραλ Κόρδοβα
|
|
|
22:00
809
|
Ταγιέρες Ρεμέδιο
Κομουνικασιόνες
|
|
|
22:00
810
|
Τρίσταν Σουάρεζ
Κολεγκιάλες
|
|
|
22:00
811
|
Ουρκουίθα
Ολ Μπόις
|
|
|
22:00
1374
|
Παλεστίνο
Αουντάξ Ιταλιάνο
|
|
|
22:10
1375
|
Μπόκα Τζούνιορς
Πατρονάτο
|
|
|
22:30
-
|
Τουρκία U21
Σκωτία U21
|
|
|
22:30
-
|
Κούβα
Δομινικανή Δημοκρατία
|
|
|
23:00
-
|
Μάραθον
Ρεάλ Εσπάνα
|
|
|
23:00
-
|
Γκουαλασέο SC
Αμέρικα ντε Κίτο
|
|
|
23:00
830
|
3 Ντε Φεμπρέρο
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
|
|
23:00
1376
|
Κορίνθιανς
Βάσκο Ντα Γκάμα
|
|
|
23:00
1377
|
Βιτόρια Μπαΐα
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
23:30
1378
|
Βίλα Νόβα
Κρισιούμα
|
|
|
00:00
826
|
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Ντοράντος
|
|
|
00:30
812
|
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα
Χούστο Ντε Ουρκίθα
|
|
|
00:50
831
|
Σπορτίβο Λουκένιο
Ντεπορτίβο Καπιάτα
|
|
|
01:00
822
|
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
|
|
01:00
1379
|
Ατλέτικο Μινέιρο
Μπαΐα
|
|
|
01:00
1380
|
Οέστε ΣΠ
Γκοϊάς
|
|
|
02:00
-
|
Τζαμάικα
Σουρινάμ
|
|
|
02:30
-
|
Κάντερμπέρι Γιουν. Πράιντ (Γ)
Νόρθερν (Γ)
|
|
|
03:00
-
|
Όκλαντ Σίτι
Καντερμπέρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:00
-
|
Λόμπος UPNFM
ΚΝ Πλατένσε
|
|
|
03:00
-
|
Ταούρο
Αράμπε Ουνίδο
|
|
|
03:00
-
|
Τασμάν Γιουνάιτεντ
Ουέλινγκτον Φοίνιξ Β'
|
|
|
03:00
-
|
Νικαράγουα
Αϊτή
|
|
|
03:00
-
|
Νησιά Κέιμαν
Αγία Λουκία
|
|
|
03:00
-
|
Τιμ Ουέλινγκτον
Χοκς Μπέι Γιουν
|
|
|
03:00
-
|
Γουόντερερς ΣΚ
Ίστερν Σάμπερμπς Όκλαντ
|
|
|
03:00
-
|
Βάιμποπ (Γ)
Κάπιταλ (Γ)
|
|
|
03:00
-
|
Όκλαντ (Γ)
Σεντράλ (Γ)
|
|
|
03:00
823
|
Τολίμα
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
|
|
05:00
827
|
Χουάρεζ
Λεόνες Νέγκρος
|
|
|
05:35
-
|
Γουέιτακερ Γιουνάιτεντ
Σάουθερν Γιουνάιτεντ
|
|
|